Praktické informace

Praktické informace

Veřejná doprava

Vlakem či autobusem do Strakonic, odtud dále autobusem v pátek přímo do Dobrše, V sobotu pak pouze do Strakonic, Volyně, Stach nebo Vimperka. Odtud si je nutno zajistit dopravu individuálně.

Ubytování

Ubytovat se můžete ve stanovém městečku, ve vlastních stanech.  K dispozici WC typu TOI a pitná voda.
Stanové městečko se nachází v docházkové vzdálenosti cca 300m  od centra v krásném prostředí na louce nad Dobrší.

Ubytovací kapacity v regionu – v blízkosti Dobrše (hotely, penziony atd..) bývají v době konání festivalu, i dlouho dopředu, plné s ohledem na prázdninovou a turistickou sezónu. Zarezervujte si místo včas.

Parkování

Během festivalu prosím parkujte na vyhrazených parkovištích (kraj obce – plocha v zemědělském areálu). Nelze parkovat v zastavěné části obce, hlavní i místní komunikace musí zůstat průjezdné.

Odpad

Ve festivalovém areálu včetně stanového městečka bude dostatečné množství odpadkových košů a kontejnerů. Prosíme návštěvníky, aby ve vlastním zájmu dbali o čistotu a odpadkové koše využívali.

Také vás chceme poprosit o třídění odpadu – pro plasty a tetrapaky používejte výhradně žluté pytle. Děkujeme.

Pivo/limo vám rádi natočíme do vratného kelímku, ale ani vlastním nádobám (ideálně ne ze skla) se nebráníme.

Psi

Na festival si můžete vzít čtyřnohého kamaráda s sebou. Ale ve městě i jednotlivých scénách musí být na vodítku a s náhubkem. Volný pohyb psů po obci je zakázán.

Občerstvení

V době konání festivalu je pro tento účel zajištěn stánkový prodej vč. občerstvení veganského a vegetariánského. Navštívit můžete také památkový objekt bývalého hostince „U Dražných“ na místní návsi, který je otevřen pouze pro tuto příležitost. V autentických prostorech starého hostince můžete také zahnat hlad či uhasit žízeň.