ANIKA NILLES

ANIKA NILLES / NEVELL / DEU

Anika je inspirativní bubeníčka a skladatelka z Německa.  Za posledních šest let si vybudovala jméno a na svých bubnových videích s originálními skladbami se chlubila téměř 20 miliony zhlédnutí.

Herní styl Aniky se vyznačuje její silnou drážkou, jemností techniky, jedinečným zvukem a schopností používat zvláštní rytmy, aby zněly snadno!  Její použití bicí soupravy jako výrazového nástroje, nikoli pouze jako držitele rytmu, umožňuje extravagantní hraní, aniž by ukradlo pozornost od hudby.  Anika inspiruje bubeníky a hudebníky po celém světě, aby rozvinuli své dovednosti a vytvořili vlastní hudbu.

Vydala různé singly i debutové album „Pikalar“ (pod Sakurai Records), které si vysloužilo prostor na několika nejlepších hudebních žebříčcích po celém světě.  Po vydání byl „Pikalar“ okamžitě uveden na žebříčcích „iTunes 200 Top Rock Releases“ v USA a vyšplhal se na číslo 113 (pozoruhodný počin pro převážně instrumentální album).  Spolu se svou kapelou „Nevell“ vydá 10. ledna 2020 své druhé album „barevná duše“.

 

Projekt NEVELL

Anika Nilles (bicí)

Joachim Schneiss (kytara)

Patrick Rugebregt (syntezátor a klávesy)

Jonathan Ihlenfeld Cuñado (basa)

 

 

Koupit lístek